Top.Mail.Ru
Start selling
PC, PS, XBOX | 3000 Super Credits  Top-Up  | Helldivers 2 )

PC, PS, XBOX | 3000 Super Credits Top-Up | Helldivers 2 )

5
7 sales
💳Super Credits*
Medals + Samples, Experience, Requisition)*
Additional Options for Friends:

Important notice

Any third-party trademarks, brand names, and product names referenced on this website are used solely to identify the relevant goods/services and, where applicable, to indicate intended purpose or compatibility. No affiliation, authorization, sponsorship, or endorsement by the trademark owners is implied unless expressly stated.

About the product

🔥 Welcome, Helldivers!!!!🔥

🌇 I work from 12:00 to 00:00 Moscow Time 🌇

🌇 If you need it urgently, we can arrange a time 🌇


🔥What is included in the purchase:🔥

💳 Credits - To feel more confident!
🔝 Maximum fast enrollment, in accelerated mode!
🫂 Discounts and Promotions for Friends of Helldivers!


🐇 Fast, Cheap, with a Guarantee and Protection of Your data!
🏝 Personal discounts and bonuses for regular customers!

🏙️ You can also check out other options for leveling up your Helldiver in my profile!🏙️

☑️ Number of medals for each warbond:☑️

🚀 Hell Divers Mobilize! (Helldivers Mobilize!) — 2,015
🎮 Control Group (Control Group) — 713
⚖️ Force of Law (Force of Law) — 873
🎤 Masters of Ceremony (Masters of Ceremony) — 641
🚔 Borderline Justice — 663
, Servants

Reviews3
avatar
16 june 2026
A great seller.Fast order fulfillment, pleasant, friendly communication.I recommend it to everyone)
Answer from seller
«Благодарю за Ваш отзыв! Мне безумно приятно, что у Вас остались такие позитивные впечатления. Пусть покупка приносит Вам радость! Если возникнут вопросы или понадобятся другие товары — я всегда на связи и готова помочь».
avatar
13 june 2026
As always, everything is great
Answer from seller
Спасибо за Ваш Выбор! Рада,что Вам все понравилось! За Демократию! Жду Вас снова!
avatar
16 may 2026
Быстро, четко, эффективно, все на высшем уровне
Answer from seller
Спасибо за Ваш выбор) Рада,что Вам всё понравилось! За Демократию! Всегда жду)